niedziela, 3 lutego 2013

Odchudzanie Sok

Wieght loss

Wyciskanie soku jest aktem łączenia pokarmów w maszynie soków, aby wyodrębnić i pić soki. Prosty przykład byłoby kupić pomarańcze i użyć sokowirówki do soku pomarańczowego. Wyciskanie soku może pomóc schudnąć w sposób bardzo skuteczny i pożywne, a co najlepsze, wyciskanie soku pozwala zrzucić kilka zbędnych kilogramów przy jednoczesnym pozbyciu się toksyn. Jeśli chcesz schudnąć z Wyciskanie soku i chcesz, aby zmaksymalizować wyniki, wykonaj czynności wymienione poniżej.

Kupić sokowirówkę. Spójrz w internecie można też znaleźć w każdej dział typu sklepu.

Lepsza alternatywa dla każdej sokowirówki jest Vitamix Blender, jak wszystkie masy i włókna idzie do napoju.

Na owoce, zawsze można użyć sokowirówki ręki. Chociaż nie jest tak szybki i łatwy w użyciu jak elektryczną sokowirówkę, mają korzyści z dostarczania trochę ćwiczeń.

Dla warzyw, można je puree w maszynce lub mikserze i wymieszać z wodą, do smaku.

Zmniejszenie apetytu. Około 20 minut przed każdym posiłkiem, wypić szklankę soku z warzyw lub owoców. To ułatwić głodu i zapewniają w niezbędnych witamin i minerałów, w tym samym czasie.

Korzystanie ciemne zielenie, takie jak szpinak, kapusta, brokuły, marchew, seler, szparagi, i ogórek, można tworzyć kombinacje, aby zwiększyć spożycie witaminy dalej. Są one idealne dla każdego schematu odchudzania oraz do zainicjowania (wewnętrzne oczyszczenie).

Seler, szparagi, i ogórek są moczopędne, a także, jeśli chcesz schudnąć wody, a czosnek jest dobry dla ciśnienia krwi.

Spice to. Dodaj naziemne ostrych przypraw do soku, ponieważ mogą one stymulować metabolizm. Niektórzy faworyci to cayenne, ziele angielskie, pieprz i cynamon. Można również zrobić sok wcześniej, i natchnąć go z całych przypraw.

- Upewnij się, że szczep wlaną sok, chyba że lubisz pieprzu połykania!

- Podawaj koktajl sok pomidorowy jak Bloody Mary bez wódki, razem z dodatkami i odrobiną Tobasco.

Ciesz się wyciskania soku. Świeże produkty mają dużo mniej soli i konserwantów, a więcej witamin niż żywność w puszkach, a nawet zamrozić.
Kto wie, może nawet miłość to tak bardzo będziesz się wegetarianinem!

Brak komentarzy: