poniedziałek, 10 sierpnia 2009

Alli Tabletki

Alli jest sprzedawane tylko w zatwierdzonym przez FDA-the-counter diet pill. Zawiera 60mg z Orlistat, która jest dieta narkotyków, który pomaga w leczeniu otyłości poprzez zapobieganie ciała z absorbujących tłuszcz można spożywać od diety. To hamuje enzym trzustki lipazy wydzielana przez trzustki, że rozkładowi cząsteczek tłuszczu. Gdy to się dzieje, tłuszcze spożywane z diety nie jest pochłaniana, ale przechodzą przez twoje ciało.

Istnieją badania naukowe odbywa się na Orlistat (aktywny składnik alli), wykazując, że stosowanie Orlistat doprowadziły do utraty wagi przez pacjentów. W jeden rok badaniu klinicznym w celu oceny skuteczności Orlistat pomagając utrata masy ciała, waga ponad tematy dano 120mg na orlistat (sojusze zawiera 60mg). Tematy były z 18 lub starszych wskaźnik masy ciała (BMI) między 30 a 43.

Wraz z podjęciem Orlistat, ale także następuje calorie ograniczonej diety. Pod koniec okresu badania, średnia waga stracił na Orlistat grupę 8,6 kg w porównaniu do 5.5 kg w grupie placebo. W badaniu odnotowano również, że grupa orlistat również zmniejszyły swoje cholesterolu LDL o 4,2%, stwierdzając, że biorąc orlistat z calorie ograniczonej diety pomaga z długoterminowymi weightloss. Oni również zauważyć, że niektórzy uczestnicy zgłaszane żołądkowo-jelitowych, skutki uboczne związane z wykorzystaniem orlistat.

Istnieją badania wskazujące innych podobnych typów dzięki orlistat na 120mg. Alli jest ponad licznik diet pill zawierających 60mg na orlistat. Innym dużym badaniu z udziałem 743 pacjentów trwały 2 lata również utrata masy ciała korzyści korzystania orlistat.

Z badań klinicznych i użytkowników sprawozdań, tam niektóre sojusze działania niepożądane związane głównie z problemów żołądkowo-jelitowych. Niektóre z tych działań niepożądanych zawierać sojusze skurcze żołądka, gaz problemów, częste ruchy jelit, tłustych absolutorium i zaparcia.

Mimo alli diet pills może pomóc zablokować wchłanianie tłuszczu i pomagają schudnąć jak wykazano w badaniach, ważne jest, aby podkreślić, że we wszystkich tych badaniach klinicznych, stosowanie orlistat zawsze w połączeniu z rozsądnej diety o calorie deficytu pomóc w utracie wagi. Wraz z alli, należy upewnić się, że dobra dieta program pomoże Ci schudnąć i spalą tłuszczu.

Brak komentarzy: